Loading...
Kontakt 2018-06-04T22:46:20+00:00

Kontakteeru meiega või esita broneering

Saada meile päring ja otsime just Sulle parima lahenduse järgmiseks seikluseks!

KKK

Tekkis mõni küsimus? Vaata tihedamini küsitud küsimusi või saada meile sõnum.

Lihtne! Võtame teid Tartu piires soovitud punktist peale ning viime pärast matka, päevareisi või elamusmajutust ka Tartusse tagasi.

Muidugi! Disainime iga retke kliendi soovidest lähtuvalt ning valime jõukohase distantsi ning marsruudi. Eelnev kogemus ja füüsiline vorm ei ole määrav, mistõttu ootame endaga Eestit avastama igas vanuses inimesi.

*Eestis on juba ammustest aegadest öeldud “Ei ole olemas halba ilma, on vaid vale riietus”. Õige riietuse valik on seega mõnusa matkaelamuse üheks eelduseks. Matkariiete märksõnaks on Eestis kahtlemata kihilisus! Ilma muutumisel ja matka edenedes saab vastavalt vajadusele kihte lisada või vähemaks võtta. Isegi suvel on soovituslik kaasa võtta vihmakeep või -jope ootamatute hoovihmade tarbeks. Jalga sobivad kõige paremini kinnised jalanõud, millega saab liikuda ka niiskel rabapinnal.
*Suvehooajal soovitame kaasa haarata ka ujumisriided ning rätiku, sest teele võib jääda kauneid metsajärvi või rabalaukaid, mis lausa kutsuvad sisse hüppama.
*Kaasa võib võtta ka sobilikku söögipoolist ja joogiks vett. Pakume ka omalt poolt pauside ajal üht-teist eestimaist näksimiseks ja joogiks kuuma taimeteed.

Tellitud matka, päevareisi või elamusmajutuse eest saab tasuda nii pangaülekandega pärast broneerimist kui ka sularahas kohapeal. Maksmisel märkida selgitusse tellitud teenus ning broneerija nimi.

  • Kohtumine Loodusega OÜ ei ole käibemaksukohuslane.

AS SEB Pank
Kohtumine Loodusega OÜ
IBAN: EE601010220269223223
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Jah, autoga sõiduks on meil on pakkuda lapse vanusele sobivat turvatooli. Valime teiega koostöös rännakuks lapsesõbraliku ja jõukohase marsruudi. Loodusesse on väikese lapsega kõige mugavam tulla kandelinaga, sest see annab võimaluse rajalt ka maha astuda. Matkaradadel ja rabas üldjuhul lapsevankriga liikuda ei saa, kuid leidub ka ligipääsetavaid radu. Uuri lisa!
Spetsiaalset transpordivahendit meil kahjuks ratastooli-transpordi jaoks ei ole, küll aga on võimalik tavalise sõiduautoga jõuda matkaradadeni, mis on ligipääsetavad ka ratastooliga liikujaile. Kui selline variant võib sobida, küsi lisa!