Loading...
Elamusmajutus 2018-05-31T21:13:09+00:00

Elamusmajutus kujutab endast…

Elamusmajutus kujutab endast kaunis Eestimaa looduses öö veetmist ripptelgis. Ripptelk paikneb maapinnast kõrgemal ning seda saab paigutada kohtadesse, kust avaneb imeline vaade ümbruse loodusele, pakkudes samal ajal mugavust. Meie elamusmajutus on hea võimalus lisada jätkutegevusena põnevust oma räätsamatkale või päevasele autoretkele.

0 %
organiseeritud transport
0 öö
pikkune elamus
1-0
inimest
0 €/öö
inimese kohta

Elamusmajutus

Kasutame Tentsile ripptelke, mis on vastupidavad ning spetsiaalselt loodud maa ja taeva vahel telkimiseks. Teenus sisaldab ripptelgi kasutust, paigaldust ning kõike vajalikku soojaks ja mugavaks uneks (tekid, padjad, voodiriided). Paigaldame ripptelgid paikadesse, kus on loodud tingimused ka õhtul lõkke tegemiseks, samuti tagame lihtsad söögi valmistamise vahendid priimuse ja köögitarvete näol.

Soovi korral viime teid Tartust ööbimiskohta kohale ja toome ka hommikul tagasi.

  • Grupi suurus: 1-5 inimest (üks 2-kohaline ja üks 3-kohaline ripptelk.)
  • Hind: 30 EUR/inimene
  • Transport: tasuta ukselt-uksele transport Tartust
  • Toitlustus: ei sisaldu hinnas; võimalus teha lõket ning kasutada gaasipriimust ja muid söögi valmistamiseks vajalikke vahendeid.
  • Keel: eesti või inglise

NB! Kui soovid kogeda elamusmajutust mõnes teises Eestimaa paigas, näiteks Lahemaa rahvuspargis või Ida-Virumaa looduses, kirjuta meile ja leiame sobiva lahenduse!

  • Eestis on juba ammustest aegadest öeldud “Ei ole olemas halba ilma, on vaid vale riietus”. Õige riietuse valik on seega mõnusa matkaelamuse üheks eelduseks. Matkariiete märksõnaks on Eestis kahtlemata kihilisus! Ilma muutumisel ja matka edenedes saab vastavalt vajadusele kihte lisada või vähemaks võtta. Isegi suvel on soovituslik kaasa võtta vihmakeep või -jope ootamatute hoovihmade tarbeks. Jalga sobivad kõige paremini kinnised jalanõud, millega saab liikuda ka niiskel rabapinnal.  
  • Suvehooajal soovitame kaasa haarata ka ujumisriided ning rätiku, sest teele võib jääda kauneid metsajärvi või rabalaukaid, mis lausa kutsuvad sisse hüppama.
  • Kaasa võib võtta ka sobilikku söögipoolist ja joogiks vett. Pakume ka omalt poolt pauside ajal üht-teist eestimaist näksimiseks ja joogiks kuuma taimeteed.
BRONEERI SIIT